Коты - выставка
elite line

Про перерахунок субсідіі за опалення

Автор: OBS   
24.02.2017 17:50
Поделиться

Субсидіантам, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують за нормою із врахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсовано різницю, обумовлену зміною тарифу за тепло. Це передбачено урядовою постановою № 848.

 

Відповідно до цього документу у даному випадку перерахунок субсидій здійснюється органами соціального захисту населення автоматично після завершення опалювального сезону без додаткового звернення громадян.

До прикладу, субсидію було призначено виходячи з тарифу на тепло у жовтні 29,065 грн за квадратний метр опалювальної площі. У грудні та січні тарифи відповідно становили 31,43 грн/кв.м та 37,27 грн/кв.м – різницю в кінці опалювального сезону держава компенсує у вигляді перерахунку розміру субсидії.

Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян у теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію у платіжці.

У всіх інших випадках, у разі зростання тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру безповоротної державної допомоги здійснюється з моменту змін. Тобто у березні 2017 року буде проведено перерахунок розміру субсидії для всіх її отримувачів у зв’язку із плановим підвищенням цін на електроенергію.

Управління соціального захисту населення у м. Краматорську

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

В продаже - пол наливной, цены ниже! Неликвидные остатки
pol360.ru


Мирабель
Мой стоматолог
Можно быстро и выгодно. Новый или б/у. Самая большая база Автомобилей
bmw-azimutsp.ru

ПОСЛЕДНИЕ ОБНОВЛЕНИЯ

Приволье
Послестроительная уборка и др. Уборка квартир и офисов. Разные виды уборки
profsyemka.ru