Краматорськ приймав ХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

22-24 лютого в Краматорську відбувся ХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений до 24-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

У чемпіонаті взяли участь понад 150 чоловік віком від семи до шістнадцяти років, з різних міст Донецької області, Харківської, Луганської областей, а також з Києва, Севастополя, Бєлгороду (Росія).

За результатами змагань I - загальнокомандне місце посіли краматорські борці, II - представники Слов’янська, III місто поділили команди міст Києва та Севастополя. У цьому році команда нашого міста показала кращій результат, ніж у минулому році – рік назад наші спортсмени посіли II місце.

Від Краматорська виступили 40 спортсменів, тренерами яких Павло Леончук, Віктор Леончук, Костянтин Соломакін. Деяким спортсменам для того, щоб отримати перемогу у своїй ваговій категорії довелося провести по 5 боїв.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з почесними місцями та бажаємо наступних перемог!