На Донбасі покажуть 12 короткометражних фільмів про несподівані міста Сходу України

З 31 серпня по 10 вересня в Донецькій і Луганській областях в рамках проекту «86: Післямова» пройдуть покази найкращих документальних картин, знятих про Донбас. Це фільми короткого метру учасників кіномайстерні MyStreetFilms, яку вже 3 роки проводять в рамках міжнародного фестивалю кіно і урбаністики «86».

У 2017 році MyStreetFilmsUkraine присвячений темі Рубежа. Рубіж — це межа, кордон, лінія, злам, те, що відділяє. Але також рубіж — це поріг, ступінь розвитку, це 12 особистих історій, живих голосів і людських облич. Героями фільмів є міста Маріуполь, Авдіівка, Краматорськ, Сєвєродонецьк, а також несподівані міста і місця Сходу України очима місцевих мешканців. Автори фільмів - жителі Донбасу. Наймолодша — мешканка Мар’їнки 14-річна Руслана Амбросимова.

«Наша мета — щоб тепер ці фільми про сході країни могли побачити самі жителі Донеччини та Луганщини. Адже це саме їхні земляки, сусіди, друзі розповідають про рідному регіоні, показують рідне середовище своїми очима, руйнують кордон живими голосами », — вважає продюсер MyStreetFilms-Рубіж і директор фестивалю "86" Надія Парфан.

Джерело: "Громадське радіо" 

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.