Час змінити картку Експрес-Банку на картку Індустріалбанку!

Найближчим часом добре нам знайомий Експрес-Банк об’єднається з Індустріалбанком. Після завершення всіх процедур, а саме з 1 грудня 2017 року, на базі двох банків буде створено єдиний Індустріалбанк. Об’єднаний банк-лідер запропонує клієнтам багато переваг, але про це розповімо трохи згодом. Наразі ми з’ясували, які зміни чекають на клієнтів Експрес-Банку та що саме буде інакшим з 1 грудня.

Картка на картку

Перше і найважливіше, що розповіли у банку: з 1 грудня 2017 року всі клієнти Експрес-Банку автоматично стануть клієнтами Індустріалбанку, всі кошти клієнтів на рахунках Експрес-банку будуть переведені на рахунки Індустріалбанку. Тому впродовж листопада клієнтам потрібно завітати до свого відділення банку та обміняти свою картку «Віза» або НСМЕП від Експрес-Банку на картку Індустріалбанку.

Важливо, що картки «Віза» Експрес-Банку будуть дійсними до кінця листопада, а вже з початку грудня можна активувати нову картку

Індустріалбанку та вільно користуватися нею. Отримання картки займе лише кілька хвилин. З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Єдине, що потрібно зробити після отримання карки — активувати її. Для цього досить перший раз ввести ПІН-код по вашій карті в будь-якому банкоматі, починаючи з 1 грудня 2017 року. Це може бути банкомат Індустріалбанку, чи будь-який інший. Додатково телефонувати на гарячу лінію не потрібно.

Картка, яку ви отримаєте, а саме Visa Debit Classic (Віза дебіт класік), має безліч переваг, зокрема:

• надає можливість знімати кошти у банкоматах будь-яких банків в Україні без комісій, незалежно від суми, тому більше не потрібно шукати «свій» банкомат;

• відслідковувати стан рахунку, здійснювати перекази з картки на картку будь-якого банку та багато іншого — все це незабаром буде можливим у мобільному додатку «Індустріал 24».

Картки НСМЕП Експрес-Банку будуть діяти до 20 листопада 2017 року. При цьому кошти на картці будуть доступні їх власнику у будь-який момент і після 20 листопада. Ними можна буде скористатися, знявши через касу відділення Експрес-Банку або отримавши нову картку «Віза» від Індустріалбанку.

Які переваги надає зарплатна картка Індустріалбанку?

Індустріалбанк — один з найстаріших та найнадійніших банків України. Багато клієнтів банку лишаються з ним десятиліттями, адже колектив докладає зусиль, щоб кожен клієнт щоразу приходив до банку із задоволенням.

В банку розроблено особливі пропозиції для клієнтів, що мають зарплатні картки. Зокрема, є можливість оформити кредит на максимальну суму до 100 тис. грн та строк до 36 місяців. Зробити це дуже просто, достатньо з 1 грудня 2017 року звернутися до звичного відділення Експрес-Банку та обрати один з трьох кредитів: «Кредит 50%», «Кредит “КЛАСНИЙ“» або «Кредит «Соціальний». Кожен з цих кредитів буде погашатися автоматично, тож навідуватися до відділення для щомісячної сплати відсотків не потрібно. Всі процедури налаштовані максимально зручно й просто. А для пенсіонерів та отримувачів соціальної допомоги/виплат на картку від Індустріалбанку є окрема пропозиція — «Пенсійний кредит», який надається на дуже вигідних умовах, без сплати комісій.

В Індустріалбанку прагнуть бути фінансовим порадником та надійним партнером для кожного клієнта, і вже 27 років команді банку це вдається якнайкраще. Незабаром у цьому переконаються і всі клієнти Експрес-Банку, на яких тут чекають з 1 грудня 2017 року.

Довідка:

Індустріалбанк (м.Запоріжжя), заснований в 1990 році — універсальний Банк, який надає широкий перелік послуг як підприємствам, підприємцям, так і населенню. Фінансова надійність Банку підтверджена рейтингами незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний» (27.06.2017). Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

18.08.2017 року рішенням № 303 Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності Банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України, Індустріалбанку видано дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання Експрес-Банку до Індустріалбанку за спрощеною процедурою відповідно до вимог Закону України "Про спрощення процедур реорганізації і капіталізації Банків".

Експрес-Банк (м.Київ) засновано в 1993 році. Діяльність банку спрямовано на надання різних фінансових послуг фізичним та юридичним особам. Фінансову надійність банку підтверджено рейтингами агентства «IBI-Рейтинг» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». 

* на правах рекламы

Требуются водители

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.