У Краматорську пройшов мітап "Ефективна освіта в інформаційних технологіях"

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

В креативному просторі "Гік Бункер" (Краматорськ) пройшла ще одна зустріч, яку організувала компанія QuartSoft . Так званий "мітап" був присвячений проблемі освіти в сфері інформаційних технологій.

На зустрічі в більшості була присутня молодь, яка бажає пов'язати свою кар'єру з обчислювальними машинами і системами. Перед майбутніми програмістами і графічними дизайнерами виступили технічний директор компанії QuartSoft Corp. Віталій Кузьмін, технічний директор компанії Gencode Corp. Микита Єрьомін, а також асистент кафедри КІТ ДДМА і за сумісництвом керівник команди з розробки мобільних додатків компанії AlterEGO Маріанна Демченко.

Технічний директор компанії QuartSoft Віталій Кузьмін розповів про перші кроки в розумінні технологій для усвідомленого вибору комфортної і цікавої ніші в IT для її досконального вивчення. Він загострив увагу на нюансах і суміжних областях знань, які необхідно враховувати для успішної кар'єри в області дизайну і розробки сучасних мобільних і веб додатків. Крім того, Віталій поговорив про сучасні підходи до навчання програмістів. Посилання на презентацію Віталія: https://goo.gl/NpMbPE .

Микита Єрьомін з компанії Gencode Corp. присвятив свій виступ вимогам, котрі пред'являються до IT-фахівця в сучасному світі. Він вказав на те, що, на жаль, подібні вимоги в недостатній мірі враховуються міністерством освіти нашої країни, і дав поради початківцям програмістам щодо використовування самоосвіти і самостійних зважених рішень для того, щоб стати затребуваним фахівцем в сфері інформаційних технологій. Посилання на презентацію Микити: https://goo.gl/869XFh .

Маріанна Демченко представила аудиторії нові тренди в розробці мобільних додатків. Бути в курсі новітніх підходів до розробки -- це одне з найважливіших завдань сучасного програміста. На жаль, навчальні заклади не завжди можуть похвалитися знаннями сучасних тенденцій. Маріанна виявилася представником ВНЗ нового покоління, який застосовує свої знання і навички в реальних проектах, що одночасно працює в компанії з веб і мобільної розробки. Безумовно, її досвід безцінний як для студентів, так і для багатьох викладачів ДДМА. Посилання на презентацію Маріанни: https://goo.gl/a479DJ .

mitap2

Інформаційні технології -- це галузь, яка бурхливо розвивається в усьому світі. Попит на кваліфікованих фахівців у сфері IT досить високий. Так, наприклад, в США до 2020 року очікується 1 мільйон вакансій в галузі інформатики та комп'ютерних технологій. Однією з найбільш привабливих особливостей кар'єри IT фахівця є можливість віддаленої роботи для клієнтів з усього світу. Перебуваючи в Україні, програміст може легко надавати послуги замовникам з різних країн, заробляючи на порядок більше середньостатистичного українця. Крім цього, українські айтішники вносять вагомий внесок в бюджет нашої країни і поповнюють її валютні резерви. Експорт IT послуг в Україні неухильно зростає і становить мільярди гривень. І це далеко не межа.

Компанія QuartSoft поставила перед собою завдання -- надати допомогу у вихованні молодого покоління IT-фахівців Краматорська. Керівництво компанії розуміє, що розвиваючи IT інфраструктуру і сприяючи підвищенню рівня підготовки програмістів QuartSoft робить посильний внесок в успішне культурне і економічне майбутнє міста, регіону і навіть всієї країни. З огляду на світові тенденції в науці і техніці, якісна освіта в сфері IT повинна стати одним з пріоритетів у вихованні молодого покоління українців, а Краматорськ зі своїми вищими навчальними закладами може бути однією з кузень кадрів у сфері інформаційних технологій. Саме тому співробітники QuartSoft не можуть залишатися байдужими у вирішенні проблем освіти програмістів. Їх участь в неформальних зустрічах з молоддю в креативному просторі Гік Бункер -- це один з вкладів, якї компанія робить у розвиток IT спільноту Краматорська. 

Киевстар сам
сезонные маршруты

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.