В Краматорську стартує дитячий вокальний конкурс «Яскраві діти України»

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Вже сьогодні, 16 січня, в Краматорську стартує дитячий вокальний конкурс «Яскраві діти України» в рамках міжнародного фестивалю SANREMOJUNIOR-2018.

 

Засновник конкурсу – Громадська організація «Яскраві діти України». Захід відбудеться за підтримки Донецької облдержадміністрації та особисто голови Павла Жебрівського, народного депутата України Максима Єфімова, Новокраматорського машинобудівного заводу та особисто генерального директора Генадія Сукова.
 
До участі запрошуються вокалісти віком від 6 до 15 років.
 
Конкурс буде проходити у три етапи.
 
Перший відбирковий тур - в "Авангард Холл" з 16.01 по 21.01. Компетентне жюрі обере 45 вокалістів (можливо меньше але не більше), які далі позмагаються за право представити Донецьку область у полуфіналі конкурсу. Зареєструватись для участі у відбіркових прослуховуваннях можно за телефоном 0-800-210-700 (дзвінки безкоштовні). Результати відбору будуть оголошені 23 січня за телефоном, який був вказаний в анкеті учасника.
 
Другий відбірковий тур (полуфінал) відбудеться 28 січня в Краматорську в ПК НКМЗ. На цьому етапі з учасників, які були відібрані до участі по результатам першого тура, будуть відібрані 15 вокалістів, які будут представляти нашу Донецьку область у фіналі обласного відбору 24 лютого.
 
Фінал Східного регіонального конкурса дитячої творчості «Яскраві діти України» відбудеться 24 лютого у Краматорську в ПК НКМЗ. 15 учасників з Донецької області позмагаються за участь у всеукраїнському фіналі конкурсу, що відбудеться 16 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві. Головним призом конкурсу стане участь на міжнародному фестивалі «SanremoJunior-2018».
 
Докладніше на САЙТІ.  
 
hol1
 
Акцентуємо увагу!!!!! Перший відбірковий тур проходитеме в "АвангарХолл з 16.01.2018 по 21.01.2018.
 
Зареєструватись для участі у відбіркових прослуховуваннях можно за телефоном 0-800-210-700 (дзвінки безкоштовні).
 
Запрошуємо до участі!

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.