В мережі з’явилась інфраструктурна мапа шкіл Краматорська

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Мапа дозволяє дізнатися всі подробиці про стан навчальних закладів.

Засновники Єдиної систем відкритих бюджетів шкіл створили інфраструктурну мапу шкіл міста, яка дозволяє дізнатися яке обладнання є в закладі та яку кількість комп’ютерів було придбано за позабюджетні/благодійні кошти. На мапі є данні, скільки комп’ютерів підключено до мережі Інтернет та використовується в господарсько-освітній діяльності; площа, яка покрита Wi-Fi та кількість класів з засобами візуалізації або інтерактивними поверхнями.

Загальна кількість комп’ютерів в закладах Краматорська - 235, з них 51% придбано за бюджетні кошти, не працює майже 10% від загальної кількості, придбано понад 5 років тому назад 58%.

Що ще можна побачити на мапі?

На мапі є інформація про загальну площу в закладі та класних приміщень, кількість дітей та класів, кількість місць в їдальні та наявність басейну або фізкультурної зали.

Важливим є те, що можна побачити, які заклади доступні для дітей з інвалідністю, є на входах в школах пандуси або ні. Наприклад, в місті Краматорськ 7 закладів, що отримують фінансування з бюджету обладнані пандусами або поручнями.

Батькі можуть визначати рейтинги шкіл по наступним критеріям:

- Якість харчування.
- Ставлення педагогів.
- Ставлення адміністрації.
- Стан будівлі.
- Стан класів.

Передивитись мапу можна за посиланням: https://kramatorsk.os.in.ua/

Мапа створена в рамках проекту, що реалізується Фондом "Об’єднання" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки у рамках Transition Promotion Program. В межах проекту школи разом з батьками зможуть позмагатись за отримання фінансування на реалізацію власних проектів спрямованих на покращення матеріально-технічної бази.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.