У Краматорську за підтримки ЄС і ЄБРР пройшов форум «Business4Women»

Більше сотні жінок-підприємниць взяли участь у бізнес - форумі «Business4Women», який пройшов 13 серпня у оналйн форматі в Краматорську.

Організатор заходу — Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької торгово-промислової палати за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Форум проходить вже вчетверте і щороку він збирає все більше жінок, які діляться досвідом як з початківцями підприємцями, так і з компаніями, які вже стало працюють.
В цьому році Форум відбувається в незвичайному форматі з оглядом на ситуацію, яка склалася через поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

- Світ стрімко змінюється і диктує нові правила гри, але це не стає на заваді тим, хто прагне вдосконалення, — зазначив у вітальному слові президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв. - Цього разу ми розширили межі: серед чарівних учасниць бізнес-форуму — представниці 15 областей України. Хочу наголосити, що Донецька ТПП завжди поряд з бізнесом. Ми допомагаємо представникам малого та середньому бізнесу визначати перспективні напрями, наші експерти готові озброїти підприємців необхідними знаннями та інструментами. Але для цього потрібен рух назустріч один одному.

Тетяна Денисова, аналітик групи з фінансування та розвитку МСБ Європейського банку реконструкції та розвитку у своєму виступі зазначила, що малий та середній бізнес – це найпотужніший двигун економіки, тому у ЄБРР є дієві програми підтримки та фінансування МСБ в Україні.

- Більш ніж 250 жінок отримали підтримку у рамках консалтингових проєктів. Вагомою допомогою є «Програма ЄБРР «Корисні ноу-хау під час кризи», яка розташована на платформі банку «Академія ноу-хау». Це навчальний ресурс, на якому підприємці мають змогу отримувати практичну допомогу, в тому числі навчальні матеріали та консультації від галузевих експертів з питань роботи в умовах кризи, — зазначила Тетяна Денисова.

Про те, що франчайзинг – це один з найдешевших і водночас найбільш ефективних інструментів розвитку бізнесу, який відкриває можливість побудувати мережі з широким регіональним охопленням при мінімальних початкових інвестиціях, отримати оптимальні умови у постачальників, підвищити конкурентоспроможність і інноваційність свого бізнесу, забезпечити приплив інвестицій і нових ідей від франчайзи, розповів керуючий партнер компанії Franchising Full Cycle (FFC), експерт з франчайзингу Олександр Лук’янов.

Програма Форуму була насіченою та практичною.

Недуги виникають тому, що життєва енергія заблокована. Якщо їй не дали природньо вивільнитися, провокує хвороби. Цю надзвичайно цікаву для жінок-підприємниць тему розкрила терапевт психоемоційного здоров’я Олександра Тимощук.

Обговорювалася на бізнес-форумі також актуальні питання персонального брендування і необхідності формування індивідуального і впізнаваного стилю. Як завжди, величезний інтерес викликали лайфхаки і факапи в написанні заявок для участі в грантових проєктах.

Мета форуму Business4Women — створення мотивувального комунікаційного середовища, яка б стимулювала жінок до позитивних змін, досягненню особистих цілей і підвищенню якості життя – була досягнена.

Після завершення Форуму всі учасники малі змогу оцінити діяльність організаторів, свої враження та ефективність заходу, залишивши свій фідбек у анкеті зворотнього зв’язку.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.