Дедлайн будівництва спорткомлексу в Краматорську - 1 жовтня

Будівельна готовність спортивно-оздоровчого комплексу, який споруджується на вулиці Парковій в рамках національної програми "Велике будівництво", становить 75 відсотків.

Під час виїзної наради на об'єкті представники підрядника - ТОВ "УБК №1" та замовник робіт - управління капітального будівництва та перспективного розвитку міської ради підтвердили, що роботи ведуться згідно з планом і мають завершитися до 1 жовтня 2020 року.

Проектом передбачено будівництво футбольного поля зі штучним покриттям розміром 105х68 метрів, бігових доріжок, волейбольного майданчика, тенісного корту, трибун на 480 місць, майданчика для занять воркаутом і тренажерів, парковки, роздягалень, господарського блоку, ями для стрибків у довжину, туалетів, освітлення.

oda2

Уже завершено будівництво майданчиків для занять воркаутом і на тренажерах, майданчика для пляжного волейболу. Збудовано підпорну стінку по периметру стадіону, опори освітлення та бетонну основу для установки трибун. Виконано роботи з підведення комунікацій.

oda3

Наближаються до завершення спорудження пандусу для маломобільних груп населення, обшивка металопрофілем роздягалень та душових, господарського блоку, заливка бетону бігових доріжок, засипка й утрамбовка останнього шару з гранвідсіву під штучне покриття.

Зрештою, будівельники завезли штучне покриття для футбольного поля та встановлюють конструкції на тенісному корті.

oda4

Джерело: "Голос України"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.