У Краматорську відкрито центральну Резиденцію Святого Миколая

Першими гостями резиденції стали школярі з Авдіївки та Торецька.

Центральна Резиденція Святого Миколая відкрилась у Краматорську сьогодні, 13 грудня, - повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

Участь в урочистому відкритті взяла заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна. Першими гостями резиденції стали школярі з Авдіївки та Торецька. Для дітей підготували святкову виставу, цікаві майстеркласи з виготовлення новорічних сувенірів. Кожен мав можливість сфотографуватися зі Святим Миколаєм, казковими персонажами, ляльками-велетнями, а насамкінець – пригоститися смаколиками та чаєм.

nik2

«Ми всі віримо в дива та з нетерпінням їх очікуємо. Увесь рік Святий Миколай збирав всі побажання, щоб в ніч на 19 грудня виконати їх всі, щоб прокинувшись, кожен з вас під подушкою знайшов свій подарунок. Резиденція працюватиме для всіх діточок Донеччини увесь тиждень, і я дуже рада, що діти з Авдіївки і Торецька мають честь першими побувати на цьому святі і відкрити її», - наголосила Юлія Костюніна.

Протягом тижня резиденцію відвідають майже 2 тисячі учнів закладів освіти з різних куточків Донеччини. Також Резиденції Святого Миколая розпочинають роботу у Білозерській, Волноваській, Дружківській, Костянтинівській, Мар’їнській, Маріупольській, Новогродівській, Олександрівській, Селидівській, Сіверській, Торецькій, Часовоярській територіальних громадах.

nik3

Резиденція у Краматорську працюватиме з 14 по 19 грудня щоденно з 10.00 до 15.45, 19 грудня – з 10.00 до 14.30 за адресою: «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська» (вул. Паркова, 62, м. Краматорськ)

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.