Миколаїв та Краматорськ отримають від данської компанії обладнання для відновлення водопостачання

Загальна вартість обладнання, яке буде передано Україні, становить понад 400 тис. євро.

За сприяння Мінрегіону та Посольства Данії в Україні данська компанія «Aarsleff» продовжує надавати Україні обладнання, необхідне для якнайшвидшого відновлення інфраструктури водопостачання у постраждалих від війни регіонах.

Про це повідомили у Мінрегіоні.

«Наразі компанія «Aarsleff» розпочала передачу Україні другої партії обладнання, необхідного для стабілізації роботи водопровідно-каналізаційних підприємств у регіонах, які постраждали внаслідок бойових дій. Незабаром Миколаїв та Краматорськ отримають обладнання, яке необхідне для якнайшвидшого відновлення водопостачання», — сказала замміністра Наталія Хоцянівська.

Як зазначають у Мінрегіоні, у межах першої партії допомоги низка українських міст, зокрема, Житомир, Малин, Бердичів, Краматорськ, Коростень, Миколаїв, Харків та Суми, вже отримали обладнання на загальну суму понад 1,7 млн грн.

Компанія «Aarsleff» погодилася на пропозицію Мінрегіону придбати обладнання систем водопостачання та водовідведення для регіонів, які постраждали внаслідок бойових дій. Йдеться про відновлення водопостачання у Харківській, Сумській, Донецькій та інших областях. Загальна вартість обладнання, яке буде передано Україні, становить понад 400 тис. євро.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.