Депутати Київської міської ради доставили борщові набори швидкого приготування військовим у Краматорськ

Сухий борщ не потребує багатоетапного приготування, оскільки його потрібно просто залити окропом.

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу та борщові набори швидкого приготування військовим у Краматорськ.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськради.

Як зазначила Юлія Ярмоленко, рецепт сухого червоного борщу було розроблено спільно з шеф-кухарем Ектором Хіменесом-Браво та однією з київських кондитерських компаній.

«Сухий борщ не потребує багатоетапного приготування, оскільки його потрібно просто залити окропом, а додатково в гарячу страву можна додати консервоване тушковане м'ясо. Борщ – це символ українського дому, і ми його привезли на фронт з турботою про бійців, які захищають рідну землю. Сподіваємося, що військовим борщ сподобається та на смак буде нагадувати домашню кухню. Дякую київським волонтерам та представникам бізнесу, які долучились до збору овочевих наборів, допомагали нарізати, висушувати та розфасовувати продукти для борщу», – розповіла Юлія Ярмоленко.

За словами депутата Київської міської ради Ярослава Федоренка, спільно з колегами регулярно доставляємо гуманітарну допомогу на передову.

«На лінії фронту важко розгорнути польову кухню, а приготування борщу або інших перших страв зазвичай взагалі неможливе. Тому ми вирішили створити набори для швидкого приготування борщу. До складу цієї страви увійшли дегідровані овочі, консервоване м’ясо та борщова заправка.  Гаряча їжа є корисною та необхідною для бійців, особливо в осінньо-зимовий період. Разом ми наближаємо українську перемогу», – наголосив Ярослав Федоренко.

Відео: Центр ветеранів АТО та їх сімей "Поруч"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.