Краматорські комунальники купили авто 2023 року випуску

Renault Duster  знадобився, щоб перевіряти якість доріг.

У Краматорському КП “Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них” придбали машину за 861 тисячу 910 гривень. На ній працівники підприємства їздитимуть по громаді та спостерігатимуть за станом доріг. 

Про закупівлю журналісти "Вільного радіо" дізналися з порталу Prozorro. Тендер оголосили на легкове авто білого кольору Renault Duster 2023 року випуску.

Як пояснив у відповідь на запит видання начальник Краматорської ВА Олександр Гончаренко, на цьому авто їздитимуть майстри, начальники дільниць, головний інженер та заступник директора КП “Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них”. Вони мають цілодобово спостерігати за станом доріг у Краматорській громаді взимку.

“Відповідальний черговий буде використовувати дане авто для здійснення безпосередніх об’їздів вулично-дорожньої мережі з метою спостерігання за дорожнім покриттям. Крім того, автомобіль буде використовуватись черговим для оперативного доставлення працівників підприємства (водіїв та трактористів) у нічний час для забезпечення своєчасного виїзду необхідної техніки”, — повідомив Олександр Гончаренко.

Він додав, що нині у комунальників є авто (грузо-пасажирський фургон Renault Dokker на 2 місця), однак він для таких цілей не підходить.

Саме таку автівку замовили, бо це, за словами начальника військової адміністрації міста, найвигідніша та найдешевша пропозиція на ринку серед повнопривідних авто. Машину доставлять до кінця лютого у столицю, за адресою офіційного дилера Renault. Після цього її перевезуть в Краматорськ.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.