Харківські лялькарі зіграли виставу для дітей у Краматорську

Ляльковий театр з Харкова вирішив відволікти від жахіть війни дітей, які живуть майже на передовій.

Харківський театр ляльок зіграв виставу у Краматорську. Про це лялькарі повідомили на сторінці театру у Facebook

"Нещодавно наші актори грали виставу "Принцеси бувають різні" для дітей сімейно-розважального центру Oasis та церкви "Блага Вість" у Краматорську. Дякуємо всім організаторам, що продовжуєте турбуватися про дітей зараз”, - написали актори. - У цьому проєкті взяли участь наші колеги - волонтерська спільнота хаб Л.ОБ @hub_l.ob та ГО Доброчинець Доброчинець @dobrochynec. Ну а де партнери, там і ротарійські волонтери. Команда Ротарі ХАБу передала юним глядачам солодкі набори: цукерки, печиво, мармелад, шоколад виробництва Roshen.

"Принцеси бувають різні” — постановка за мотивами казок Г. Х. Андерсена "Принцеса та Свинопас” і "Принцеса на горошині” про те, якими бувають принцеси, як поводяться закохані принци та взагалі, про те, що робити добре, а що — зовсім не варто.

"На Донбасі, останні 3 місяці, росія намагається прорвати першу лінію української оборони та вийти до Костянтинівки, Слов'янська й Краматорська. Експерти кажуть, що місцеві, які добровільно відмовились від евакуації, щодня грають у лотерею: вб'є чи не вб'є російська ракета”, - зазначають у клубі.

Організатори заходу вважають, що такі вистави допоможуть подолати "зацикленість" дітей на війні та відтворити їхній звичний, мирний спосіб життя, в якому були ігри, очне спілкування з однолітками, активне дозвілля та вистави.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.