У Краматорську відбулась нарада з директорами шкіл міста

Школи міста мають бути готові до початку нового, 2023-2024 навчального року, хоч в онлайновому, хоч в офлайновому форматах.

Очільник військової адміністрації міста Олександр Гончаренко поспілкувався з керівництвом управління освіти міста та з представниками середньої освітньої ланки Краматорська, - повідомляє Відділ інформаційної політики міськради.

“Учні закладів освіти нашого міста зараз на канікулах, а більшість педагогів — у заслужених відпустках, зазначив очільник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко, – проте це не означає, що освітній процес зупинився. Школи міста мають бути готові до початку нового, 2023-2024 навчального року, хоч в онлайновому, хоч в офлайновому форматах”.

Також в управлінні освіти повідомили, що наразі заклади освіти готуються до видачі документів про здобуття освіти випускникам. Але цьогоріч не буде здійснюватись їх відправлення за кордон. “На рівні міністерства освіти від цієї ініціативи відмовились, – повідомив начальник управління освіти Денис Сисоєв, – надто багато дітей минулого року так і не забрали з посольств чи консульств свої документи. Деякі з них загубили європейські поштові оператори тощо. Більше про те, як отримати документи про освіту випускники дев’ятих та одинадцятих класів можуть дізнатись індивідуально, кожен у своєму навчальному закладі”.

shool2

Поки на вулиці тепло і погода сприяє — школи проводять роботи з опресування систем опалення. Хоч зараз і не йде мова про вихід на очне навчання, усі заклади мають бути готовими до проведення опалювального сезону, аби матеріальна та технічна база не зазнала значних впливів непогоди в холодну пору року.

Міжнародна організація з гуманітарного розмінування HALO Trust упродовж літа запрошує краматорських учителів пройти курси з обізнаності у сфері мінної безпеки. У кожній школі до початку майбутнього навчального року має пройти підготовку як мінімум один педагог, який надалі зможе проводити роз’яснювальну роботу з дітьми у цьому напрямку.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.