У Краматорську вулицю Комарова перейменували на честь Героя України Олександра Мацієвського

Його розстріляли російські окупанти за слова "Слава Україні".

Відтепер у селищі Жовтневому замість Комарова є вулиця на честь Героя України Олександра Мацієвського, якого розстріляли росіяни після слів “Слава Україні”. Про це пише видання "Pro100media".

Пам’ять про відважного солдата Олександра Мацієвського, який став символом мужності, відданості своїй країні та незламності у відстоюванні волі, залишається в серцях не лише українців, а й у людей по всьому світу.

Олександр Мацієвський народився 10 травня 1980 року в місті Кишинів, Молдова. Громадянин Молдови. У 1997 році закінчив школу. Потім вступив у технікум, після закінчення якого отримав диплом електромонтажника.

У 2008 році Олександр з дружиною та сином переїхав із родиною до України. З першого дня російського вторгнення в Україну, 24 лютого 2022 року, пішов до Ніжинського ТЦК та СП, але не зміг відразу потрапити до війська. Він допомагав споруджувати укріплення, вартував на блокпосту та готував пляшки з запалювальною сумішшю.

За інформацією СБУ, Олександр Мацієвський був призваний на військову службу у березні 2022 року. З кінця грудня він вважався зниклим безвісти поблизу населеного пункту Красна Гора в Донецької області. 30 грудня 2022 року, солдат Мацієвський втратив своє життя в полоні російських окупантів. На відеозаписі, що став широко відомим, можна побачити, як він був розстріляний російськими військовими за вигук «Слава Україні!»

boec

Президент Володимир Зеленський 13 березня присвоїв звання Героя України Олександру Мацієвському.

Протягом останніх років Україна переживає важкі випробування, зазнаючи агресії з боку свого жорстокого сусіда. Але такі герої, як Олександр Мацієвський, показують, що воля та дух українського народу незламні. Їх жертва та відданість відображають найкращі людські якості і служать прикладом для майбутніх поколінь. Нехай його ім’я залишається символом мужності та незламності українського народу.

Нехай наша пам’ять про нього буде вічною та надихатиме нас на злагоду, солідарність та постійну боротьбу за свободу.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.