У Краматорську затримано прихильника «русского мира»

Робітник місцевого м а ш и н о б у д і в н о г о заводу заперечував окупацію українських міст і схвалював ракетні обстріли мирного населення.

За інформацією Відділу інформаційної політики Донецької обласної прокуратури, мешканцю Краматорська повідомлено про підозру в глорифікації учасників збройної агресії рф й поширенні матеріалів із запереченням тимчасової окупації частини території України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

У жовтні 2022 року робітник місцевого машинобудівного заводу почав активно використовувати свою сторінку в одній із заборонених соцмереж. Він репостив дописи, що містили зневажливі вислови на адресу українського народу й державної влади, а також звеличування окупантів та виправдання їхніх злочинів.

Крім того, чоловік поширював хибні твердження, нібито м. Маріуполь, м. Донецьк й м. Луганськ не окуповані, а «звільнені».

На своїй сторінці прихильник армії рф виправдовував ракетні атаки на мирні українські міста, жителі яких, на думку автора, заслужили «справедливе покарання». Окрім вихваляння вчинків окупаційних військ підозрюваний також репостив «оди» Захарченку, «Гіві» й «Мотороллі», котрі «героїчно вмерли за республіку».

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Максимальне покарання за санкцією статті – 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.