Влада Росії визнала зрив строків будівництва найбільшого криголама через втрату заводу в Краматорську - ЗМІ

Росіяни стріляли собі прямо в ногу - заводом "Енергомашспецсталь".

Строки завершення будівництва першого російського надпотужного атомного криголама "Росія", який будується на верфі "Звєзда", перенесли з 2027 року на 2030 рік. Про це заявив перший віцепрем'єр РФ Денис Мантуров, - пише російський "Коммерсант".

Виступаючи на нараді віцепрем'єрів Мантуров розповів про новий графік завершення будівництва атомних криголамів.

За даними російських ЗМІ, вартість будівництва нового російського атомного криголаму "Росія" проєкту 10510 "Лідер" може зрости, а терміни здачі судна вже відстають від графіка.

Збільшення вартості та перенесення термінів робіт пояснювали зривом постачання великих корпусних деталей – льодового зуба, кронштейнів пера руля та кронштейнів гребних валів, які мав виготовити український завод "Енергомашспецсталь", розташований у Краматорську. Російські окупанти неодноразово обстрілювали це підприємство, власником якого є російський "Атоменергомаш", що входить до складу корпорації "Росатом".

Росія будує нові криголами на виконання доручення Владіміра Путіна про розвиток Північного морського шляху. У листопаді 2022 року Путін вимагав суворо дотриматися термінів будівництва і введення в дію нових атомних криголамів, у тому числі надпотужного атомного криголама "Росія" (проєкт "Лідер"), який мали добудувати у 2027 році, - пише видання "Цензор".

ПО ТЕМІ:  Україна вилучає у росіян краматорський завод «Енергомашспецсталь»

 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.