На росії у нових підручниках повністю переписано останні 50 років історії

Старшокласників попереджають, що їм не варто звертатися до альтернативних джерел та дізнаватись інформацію про війну в інтернеті.

У РФ видали нові підручники з історії, в яких повністю переписали розділи з 1970-х років, а також додали новий - про війну в Україні, яку країна-агресор називає "спеціальною військовою операцією", - повідомляють росЗМІ.

Зокрема, у новому підручнику школярам розповідатимуть, що Україна - "ультранаціоналістична держава", де "жорстко переслідується будь-яке інакомислення", "заборонено опозицію", а "все російське оголошено ворожим". Також у підручнику йдеться про те, що США "повні рішучості воювати до останнього українця", а Захід "викрав" російські активи на понад $300 млрд.

ist2

ist3

ist4

Старшокласників попередять, що "світова індустрія" з виробництва фейків "працює безперервним конвеєром", тому їм не варто звертатися до альтернативних джерел та дізнаватись інформацію про війну в інтернеті.

ist5

ist6

Загалом автори підручника часто вдаються не до викладу матеріалу, а до закликів і прямих звернень до читача. Одне з них свідчить: "Після відходу іноземних компаній багато ринків перед вами відкрито. Відкрито фантастичні можливості для кар'єри в бізнесі та власних стартапів. Не пропустіть цей шанс. Сьогодні Росія – воістину країна можливостей".

Підручник для 10-11 класів почне застосовуватись у школах з 1 вересня. Новий підручник, переписаний за 5 місяців, має отримати 650 тис. російських школярів.

ist7

Помічник президента РФ Володимир Мединський, який є співавтором підручника, заявив, що підручник для старшокласників носитиме статус єдиного держпідручника з історії.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.