Своєчасна обробка яблунь

Люди, які хоч трохи знайомі з Біблією, пам'ятають, куштування якого плоду стало підставою для вигнання перших людей з раю.

У набагато древніших трактатах теж зустрічаються згадки про яблука. Вчені стверджують, що це один з перших дикорослих плодів, яким ласували люди. Зараз яблука не втратили своєї популярності. Це закономірно, адже ці плоди поєднують відмінні смакові якості, харчову цінність і безумовну користь для організму.

Щоб дерево змогло повною мірою реалізувати свій плодоносний потенціал, яблуня повинна бути своєчасно оброблена якісними фунгіцидами, інсектицидами та іншими захисними засобами. Ознайомитися з їх властивостями і актуальним прайсом можна на сайті https://vseroste.com.ua/insektitsid-koragen-50-ml-dupont, а з цієї статті ви дізнаєтеся, коли, чим і як потрібно проводити обробку.

Коли обробляти дерева

Яблуневі дерева представляють великий інтерес для комах-шкідників. Яблунева плодожерка, каліфорнійська щитівка, лускокрилі - одні з найбільш поширених і найнебезпечніших. Вони здатні не тільки знизити врожайність, але й повністю її знищити. З цієї причини профілактична обробка дерев - обов'язковий захід в календарі кожного садівника. Планово вона проводиться навесні і зазвичай включає три етапи:

  • Обробка фунгіцидами. Проводиться в березні, коли температура повітря вже стала позитивною, але дерево ще не вийшло із зимової сплячки.
  • Обприскування інсектицидами. Оптимальний час - період початку масового льоту і появи личинок, зазвичай він припадає на квітень.
  • Вторинна обробка інсектицидами. На цьому етапі використовуються засоби проти поїдачів листя.

Кожен етап важливий, тому не повинен бути пропущений. При виявленні будь-яких ознак присутності шкідливих комах обробку слід провести негайно. Необхідні засоби можна придбати на сайті https://vseroste.com.ua/insektitsid-ampligo-100-ml-syngenta з доставкою по Україні.

Важливо

Правильно обраний час - не єдиний фактор, що впливає на результативність обробки яблунь. Обприскування слід проводити в ясну безвітряну погоду. Температура повітря повинна перевищувати + 5 °C. Використання фунгіцидів допускається тільки до початку дозрівання плодів. Щоб отримати гарний врожай, важливо дотримуватися термінів, черговості й правил обробки. При цьому першорядне значення надається якості, ефективності та безпеці засобів, за допомогою яких вона проводиться.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.