Зеленський доручив розглянути петицію про легалізацію порно та еротики в Україні

Автор петиції аргументує свою позицію тим, що заборона порнографії розвиває корупцію і шкодить економіці України.

Президент Володимир Зеленський доручив розглянути петицію про легалізацію порно та еротики в Україні, - повідомляє Офіс президента.

"Ураховуючи зазначене, я звернувся до Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з проханням доручити опрацювати згідно з компетенцією порушене в електронній петиції питання та поінформувати про результати розгляду автора звернення", - йдеться у відповіді на петицію.

Як повідомлялося раніше, петицію "Про легалізацію еротики та порно на території України" зареєстрували на сайті Офісу Президента 4 липня. Вона набрала 25 тисяч голосів. Автор петиції Тарас Сиромський намагався привернути увагу президента до численних зловживань із боку правоохоронців, коли дівчат засуджували саме за еротику за статтями порнографії.

Автор петиції Тарас Сіромський аргументує свою позицію тим, що заборона порнографії розвиває корупцію і шкодить економіці України.

"Більшість розвинених держав не мають заборон на порнографічну діяльність. В Україні цей закон приймався з міжнародними зауваженням, що він порушує свободу слова. Крім того, даний закон не має жодного сенсу, адже усі, хто хоче зніматись у порно - може виїхати за кордон і підіймати економіку іншим державам. Відповідно, він лише шкодить економіці і правам людини в Україні. А суди за його порушення нагадують середньовіччя, що бентежить українців і шокує іноземців", - пише автор.

Також на думку Сіромського, заборона на порнографію породжує корупцію, адже законодавство чітко не визначає, що саме можна вважати порнографією, а що – еротичним контентом, який є дозволеним.

Джерело: "ОстроВ"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.