Анджеліна Джолі закликала допомагати Україні

З початку повномасштабної війни зірка Голівуду висловила підтримку Україні. В травні 2022 року вона особисто приїздила до Львова, де поспілкувалася з біженцями.

Американська акторка Анжеліна Джолі на своїй сторінці в Instagram опублікувала кадри з території України, а також закликала допомагати нашій країні.

Зокрема знаменитість звернула увагу на те, що необхідно допомагати українським активістам і громадським організаціям. Зазначивши, що за час повномасштабної війни вони отримали лише 0,003% коштів, зібраних за кордоном.

"Ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами з громад, які вони представляють, пропонують найефективніший, гідний і стійкий спосіб підтримки громад, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату", - написала зірка.

Анжеліна Джолі також навела кілька прикладів українських ініціатив, які потребують підтримки. Серед них - Марш жінок (допомагає притулкам для жінок і надає підтримку українкам), Help Ukrainе Team (займаються евакуацією) і Групу активної реабілітації (підтримка людей із травмами хребта).

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.