У Японії автошкола дала водіям сісти за кермо напідпитку у виховних цілях

Цією акцією поліція Японії та інструктори хочуть переконати "самовпевнених" водіїв ніколи не сідати за кермо в нетверезому вигляді.

 

Автошкола Chikushino в японському місті Фукуока запропонувала водіям сісти за кермо після вживання алкоголю, щоб показати небезпеку водіння напідпитку.

Спочатку тверезим водіям запропонували подолати три ділянки дороги – зигзаг з перешкодами, S-подібну дорогу і дорогу з крутими поворотами, повідомляє The Guardian. 

Потім учасники експерименту вживали алкоголь і ще раз намагалися подолати такий шлях під наглядом інструкторів. Однак якість водіння дуже знижувалася: хтось виїжджав на зустрічну смугу, перевищував швидкість тощо. 

Цією акцією поліція Японії та інструктори хочуть переконати "самовпевнених" водіїв ніколи не сідати за кермо в нетверезому вигляді.

"Ми дамо вам можливість відчути, наскільки змінюється ваше водіння до і після вживання алкоголю", – сказав учасникам представник школи.

Серед водіїв, які брали участь у нещодавньому експерименті в Фукуоці, були дві репортерки з газети Mainichi Shimbun. Одна з них випила і сіла за кермо, а інша спостерігала за колегою.

Репортерка Х'єлім Ха випила 350-мілілітрову банку пива, а також по чашці сливового вина "умешу" і спиртного напою "шочу" протягом години.

Незважаючи на холодні руки, прискорене серцебиття і почервоніле обличчя, Ха відчувала, що здатна керувати автомобілем.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.