Нардеп від «Слуги народу» пропонує залучили в'язнів до вироблення електроенергії

Законопроект уже офіційно зареєстровано у Раді.

Народний депутат від "Слуги народу" Сергій Гривко зареєстрував у Верховній Раді "креативний" законопроєкт №10057, яким збирається мотивувати ув’язнених на дострокове звільнення, шляхом генерування електроенергії через велогенераційні установки. Про це нардеп повідомив у Facebook в понеділок, 18 вересня.

"Його (законопроєкту - ред.) концептуальна суть проста. Мотивувати 50 тисяч в'язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки. Якщо впродовж місяця вони будуть виконувати норми визначені Міністерством юстиції, то термін ув'язнення зменшиться на 3 дні, але не більше 10 місяців в рік. Тобто за рік в'язень може зменшити термін ув'язнення на 30 днів", - зазначив депутат.

На думку Гривка, реалізація ініційованого ним законопроєкт дозволить зекономити на утриманні в’язнів - до 8% від нинішніх щорічних витрат, приблизно 200 мільйонів гривень.

"Цим законопроєктом показую альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати у активний спорт, спортивні зали та інші структури. Було б круто побачити тренажерний зал, який генерує електроенергію", - додав нардеп.

velo2

Сергій Гривко потрапив до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" - 114 номером. Є членом Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.