Як правильно вибрати ламінат?

Як правильно вибрати ламінат?

Незважаючи на велику кількість підлогових покриттів, ламінат є найбільш затребуваним. Цьому сприяє його привабливість, стійкість до зовнішніх факторів, простота установки та відносна доступність, якщо порівнювати з тим самим паркетом.

Підходить для встановлення як у житлі, так і при облаштуванні комерційних приміщень. Але, серед великої кількості буває досить складно вибрати відповідне покриття для підлоги. Розглянемо, як правильно вибрати ламінат, щоб він прослужить тривалий час, не втративши привабливості.

Критерії вибору ламінату

Дизайн

Один із основних критеріїв, на який звертають увагу покупці. Можна виділити кілька стильових напрямків ламінату:

  • Дерево. Зовні подібне покриття імітує натуральну дошку, що чудово поєднується з ретро, кантрі та класичним стилем.
  • Шкіра. Ламінат, що візуально нагадує натуральну шкіру використовується для оздоблення стін. Це наголосить на високому статусі власника. Рідше використовується як підлогове покриття.
  • Метал. Це ламінат у світлих відтінках, який використовується з метою декорування торгових центрів, вітальні чи інших об'єктів у стилі мінімалізм та хай-тек.
  • Камінь. Підлогове покриття подібного типу створює відчуття міцності та надійності. Застосовується у передпокоях та на кухні.

Тип покриття вибирається залежно від візуального оформлення приміщення.

Клас ламінату

Клас зносостійкості - це основний критерій, якщо ви в пошуках довговічного та надійного покриття для підлоги. На основі аналізу показників стійкості до вологи, звукопоглинання та здатності витримувати абразивні та ударні навантаження можна виділити такі різновиди:

  • 31 клас. Це ламінат з низькою стійкістю та терміном служби до 3 років. Підійде для приміщення з низьким рівнем прохідності, наприклад, спальня або комора.
  • 32 клас. Вирізняється середнім показником стійкості, може прослужити від 5 до 15 років. Підходить для приміщень із середніми навантаженнями: кабінети, вітальні, дитячі кімнати, офіс невеликого розміру.
  • 33 клас. Надійний ламінат, який використовується в приміщеннях з високою прохідністю, а також частим ударним та абразивним впливом. Використовується для кухні, ванної кімнати та великого офісу.

Завжди орієнтуйтеся на те, які навантаження очікують ламінат. Якщо ви не плануєте його часто перестилати, рекомендується віддавати перевагу ламінату 33 класу.

Розмір

Йдеться про довжину, ширину і товщину матеріалу. Що стосується довжини та ширини, то з їх допомогою можна розрахувати загальну кількість необхідного ламінату, а товщина впливає на звукопоглинаючі властивості та довговічність. Також від товщини залежить здатність витримувати високий тиск. Оптимальний показник – від 7 до 9 міліметрів. Тонкий ламінат не може прослужити тривалий час.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.