У Мюнхені в українця-пенсіонера знайшли 455 тисяч євро готівкою

Українець не зміг пояснити джерела походження коштів.

Митники в аеропорту Мюнхена конфіскували майже 455 тисяч євро готівкою, які намагався ввезти із собою 66-річний пенсіонер із України. Про це, як пише "Європейська правда", Головне митне управління в Мюнхені сповістило 26 січня.

Під час перевірки на вході до терміналу пенсіонер заявив, що має при собі близько 300 євро готівкою, що й підтвердила перевірка.

Але вже після цього "перед посадкою невідомий чоловік передав подорожувальнику ручну поклажу", - йдеться в повідомленні.

"Після повторної перевірки подорожувальника в переданій ручній поклажі виявили майже 455 тисяч євро. Готівку конфіскували, а проти чоловіка розпочали штрафне провадження", – кажуть у митниці Мюнхена.

Речниця відомства Марі Мюллер сказала, що українець не зміг пояснити джерела походження коштів.

У коментарі "Bild" представник митниці Крістіан Шюттенкопф сказав, що правоохоронці перевіряють версію про відмивання коштів. Якщо походження готівки не буде підтверджене, "всі гроші будуть конфісковані на користь держави".

У Головному митному управлінні Мюнхена нагадали, що під час в’їзду з-за меж Євросоюзу потрібно декларувати письмово готівку й коштовності загальною вартістю від 10 тисяч євро.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.