Переплутала з їжаком. Жінка відвезла до лікарні помпон від шапки

"Їжачок", якого жінка привезла на лікування, насправді виявився пухнастим помпоном від шапки.

У Британії працівники лікарні для диких тварин були здивовані, коли жінка принесла на лікування пухнастий помпон з шапки. Про це повідомляє Cheshire Live.

Зокрема, вона помилково вважала, що знайшла пораненого їжака, тому поспішила відвезти його до лікарні. Жінка поклала його в коробку з їжею і грілкою.

Співробітники заповідника і лікарні дикої природи Lower Moss Wood, що неподалік від Натсфорда, розповіли, що їхні серця розтанули від такого вчинку небайдужої людини.

"Наші серця розтанули, коли добра душа подумала, що рятує маленького їжачка, а виявилося, що це пухнастий помпон від шапки-вушанки. Цей чарівний "їжачок" отримав всю любов, разом із затишною турботою та піклуванням. Пам'ятайте, що доброта не має меж, навіть якщо вона спрямована на штучного пухнастого друга. Будь ласка, пам'ятайте, якщо ви побачите їжачка вдень, це ознака того, що щось не так. Покладіть його до коробки з теплим джерелом і зверніться за допомогою до місцевих ветеринарів. Бережімо наших колючих друзів!", - написали вони у Facebook.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.