Начальник ТЦК Рівного виявився тим ще гусаром

Камера зафіксувала, як він цілувався на роботі з кількома колегами.

Начальник Рівненського ТЦК підполковник Олександр Ярмошевич потрапив до любовного скандалу. У мережі з'явилося відео, як він на робочому місці цілується з кількома колегами.

Пресслужба Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомила, що у місті проводять службову перевірку начальника ТЦК через опубліковане у мережі відео, де він на робочому місці цілується з колегами.

ВІДЕО

Кадри отримали за допомогою таємного відеоспостереження. Вперше відео опублікував на своєму Telegram-каналі проросійський блогер Анатолій Шарій, заявивши, що на відео - полковник Олександр Ярмошевич.

На кадрах чоловік у військовій формі цілується з кількома жінками в різний час. Події відбуваються, імовірно, на робочому місці військового.

rivne2

При цьому камера була встановлена незаконно у службовому приміщенні.

У Сухопутних військах зауважили, що дадуть належну оцінку змісту змонтованого відео, часовому проміжку, і факту встановлення секретного відеоспостереження у службовому приміщенні.

"Також ініційовано звернення до відповідних правоохоронних органів щодо сприяння у розслідуванні та обʼєктивному, всебічному з’ясуванні всіх обставин події", - додали у пресслужбі.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.