У США оголосили переможця конкурсу з поїдання хот-догів

58 хот-догів за 10 хвилин. 

Патрік Бертолетті з Чикаго переміг у конкурсі з поїдання хот-догів. Він з'їв 58 хот-догів за 10 хвилин. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що це перша перемога Бертолетті за дев'ять років участі у цьому змаганні. Чоловік випередив Джеффрі Еспера (53) і Джеймса Вебба (52), які замкнули трійку лідерів.

Міжнародний конкурс з поїдання хот-догів Nathan's Famous International Hot Dog Eating Contest також відзначився жіночими досягненнями. Чинна чемпіонка Мікі Судо побила жіночий рекорд, з'ївши 51 хот-дог.

Вона випередила Майої Ебіхару, яка посіла друге місце, на 14 хот-догів і завоювала свій 10-й титул у конкурсі.

Цього року в змаганнях не брав участь династичний чемпіон з поїдання хот-догів Джої Честнат, який минулого року з'їв 62 булочки з сосисками.

Честнат був 16-разовим переможцем і одного разу з'їв рекордні 76 хот-догів. Але минулого року він підписав угоду з компанією Impossible Foods, яка виробляє рослинну їжу, тому йому заборонили брати участь у змаганнях.

Втім 40-річний спортсмен змагався у власному шоу, яке транслювалося в прямому ефірі, з чотирма солдатами армії США на базі Форт-Блісс в Ель-Пасо, штат Техас, у змаганні з поїдання хот-догів з яловичини, щоб зібрати кошти для сімей військових.

Честнат з'їв 57 хот-догів за п'ять хвилин, в той час як солдати, з якими він змагався, з'їли максимум 49.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.