У Туреччині офіційно заклали перший корвет для ВМСУ

Всього українські військові хочуть отримати чотири кораблі такого класу.

В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля класу «корвет» типу ADA для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Участь у церемонії взяла делегація Міністерства оборони України на чолі з командувачем ВМС контр-адміралом Олексієм Неїжпапою, повідомляє прес-служба національного флоту.

«Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом, будівництво корвету типу ADA триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля. Відповідно до існуючих домовленостей в 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України», – йдеться у повідомленні.

– Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил, – зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2ˮ, які вже виконують завдання в інтересах нашої країни.

korvet2

Раніше повідомлялось, що українські корвети отримають американські протикорабельні ракети Harpoon, зенітний ракетний комплекс малої дальності MBDA VL MICA, 76-мм універсальну артилерійську установку Leonardo Super Rapid, 35-мм зенітний артилерійський комплекс Rheinmetall Millennium, 12,7-мм дистанційно керовані кулеметні установки Aselsan STAMP і 324-мм торпедні апарати з протичовновими торпедами MU90 Impact.

Всього українські військові хочуть отримати чотири кораблі такого класу. Контракт на виготовлені перших двох корветів для ВМСУ було підписано у грудні 2020 року.

Джерело: "Ukrainian Military Pages"Ukrainian Military Pages"

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.