США вже відправили понад 60 БМП M2 Bradley в Україну

Загалом США поки що оголосили про постачання 109 БМП M2 Bradley Україні – втім, з новими пакетами оборонної допомоги їх може стати більше.

Перші БМП Bradley вже їдуть в Україну – про це на своєму сайті повідомила Служба розповсюдження візуальної інформації міноборони США у повідомленні від 30 січня.

Як відзначається, партія з понад 60 одиниць американських БМП ще минулого тижня, а саме 25 січня, покинула береги Північного Чарльстону, що в Південній Кароліні. Таким чином, скоріш за все, вже у лютому ці машини мають прибути в Україну.

bre2

"Вантаж, що містить понад 60 Bradley, залишив береги Північного Чарльстона, штат Південна Кароліна, минулого тижня та забезпечить українським силам додаткові наступальні та оборонні можливості для захисту своїх кордонів від незаконного вторгнення Росії", - йдеться у повідомленні.

bre3

«Бредлі» — бойова броньована машина, яка перевозить піхоту в зоні бойових дій і веде допоміжний вогонь. Допомагає контролювати завантаження обладнання підполковник армії Ребекка Д’Анджело, командир 841-го транспортного батальйону, яка зазначає, що Бредлі будуть дуже важливі для України, оскільки війна триває.

bre4

Вперше про передачу БМП M2 Bradley Пентагон офіційно оголосив 6 січня 2023 року – тоді у пакет оборонної допомоги увійшли 50 бойових машин піхоти разом з 500 протитанковими ракетами TOW та 250 тисячами 25-мм пострілів. У другому пакеті оборонної допомоги за січень США виділили ще 59 БМП Bradley з 590 ракетами TOW і 295 тисячами 25-мм пострілів.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.