Компанія-оператор батискафу «Титан» оголосила членів екіпажу загиблими

Пошуки тіл п'ятьох чоловіків продовжуватимуться.

Компанія-оператор «Титану» OceanGate оголосила членів екіпажу зниклого батискафу загиблими.

«Ми вважаємо, що наш генеральний директор Стоктон Раш, Шахзада Давуд та його син Сулеман Давуд, Хеміш Хардінг та Поль-Анрі Наржоле, на жаль, загинули. Ці люди були справжніми дослідниками, які розділяли особливий дух пригод та глибоку пристрасть до дослідження та захисту Світового океану. Наші серця з цими п'ятьма душами та кожним членом їхніх сімей у цей трагічний час», — йдеться у заяві компанії, яку цитує CNN.

Телеканал передає з посиланням на службову записку рятувальників, що на дні океану апаратом, що дистанційно керувався, були виявлені уламки — фрагменти зовнішньої частини «Титану». Однак пошуки самої капсули з екіпажем продовжуються.

У Береговій охороні США заявили, що уламки свідчать про «катастрофічний вибух» апарату «Титан». Пошуки тіл п'ятьох чоловіків, які вважаються загиблими, продовжуватимуться. Представник Берегової охорони Джон Могер зазначив, що середовище на дні океану несприятливе, тому поки що неможливо говорити про перспективи.

tit3

Надсекретна система акустичного виявлення ВМС США зафіксувала ймовірний вибух батискафа Титан в Атлантичному океані через кілька годин після його занурення. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на військових.

Зазначається, що сили ВМС США почали прослуховування у спробах виявити батискаф майже одразу після того, як апарат перестав виходити на зв'язок.

За словами співрозмовника видання, експерти провели аналіз акустичних даних, внаслідок чого вони виявили аномалію, яка відповідає імплозії чи вибуху в безпосередній близькості до місця, де працював Титан, коли зв'язок був втрачений.

Вдень 22 червня на борту зниклої субмарини закінчився запас кисню, який був розрахований на 96 годин плавання. Рятувальники за чотири дні пошуків так і не знайшли підводного човна.

Зв'язок із приватним підводним човном зник 18 червня вранці. До цього моменту занурення тривало годину та 45 хвилин. 

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.