Під Москвою вибухом знесло оборонний «Загорський оптико-механічний завод»

Завод виробляв оптичні авіаційні приціли, теплопеленгатори, головки самонаведення, станції лазерного виявлення, спостережні прилади, а також прилади нічного бачення, біноклі та ін.

Сьогодні, 9 серпня, російський "Загорський оптико-механічний завод", який входить до структури "Ростеха" та займається виготовленням та розробкою оптичних приладів, зокрема й військового призначення, скоріш за все, припинив своє функціонування на невизначений час.

Причиною став надпотужний вибух на його території невідомого походження, у результаті якого шибки вилітали на відстані кілометра від епіцентру. Враховуючи розмір хмари після вибуху, то можливо говорити про дійсно потужну одночасну детонацію.

Російські ЗМІ повідомляють, що вибух стався нібито на "складі з піротехнікою", що є "щонайменше 22 поранених" і "під завалами можуть перебувати люди". На місце приїхало більше десятка машин швидкої допомоги.

ВІДЕО

Екстрені служби у коментарі ТАСС запевняють, що причиною вибуху нібито був "людський фактор". Зруйновано склад на площі 1,6 тис. кв. метрів.

Губернатор Підмосков'я заявляє про понад 30 поранених. Він стверджує, що ангар, у якому знаходився склад, орендувала приватна компанія.

ВІДЕО

У будь-якому випадку вибух, який завдав таких руйнувань відбувся на території оборонного підприємства, яке виготовляє оптику, системи прицілювання, тепловізори тощо. Й точний перелік саме військової продукції не публічний. І мова йде про прецизійну продукцію, яка вимагає високоточного обладнання, працездатність якого, як і стану вже готової продукції зараз під величезним питанням.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.