«Найтупіше, що я чув»: американський журналіст Карлсон прокоментував ідею Путіна про «денацифікацію» України

Він сказав, що тривалий час не розумів, про що говорить господар Кремля.

Найбільшою дурістю, яку він колись чув, назвав американський журналіст Такер Карлсон фрагмент інтерв'ю Володимиром Путіним, у якому російських диктатор заявив про необхідність "денацифікації України".   

Про це він розповів у подкасті свого колеги Лекса Фрідмана

Карлсон заявив, що абсолютно не зрозумів, чому Путін назвав українців "нацистами" і що таке "денацифікація" як мета "СВО".

Заяви російського президента про необхідність "денацифікації" України " однією з найдурніших речей, які він коли-небудь чув2.

"Я не зрозумів, що він має на увазі. Яка ще денацифікація? Називати їх нацистами - це, мені здається, дуже по-дитячому".

На запитання, чому він не відреагував жорстко, якщо вважав слова Путіна дурницею, Карлсон толком не відповів. Він сказав, що тривалий час не розумів, про що говорить господар Кремля, а коли зрозумів, що той насправді вірить в "український нацизм", то подумав про себе, але не в слух: "Блін, це просто жахливо дико звучить".  

Після виходу інтерв'ю Такера Карлсона з Володимиром Путіним російська пропаганда назвала словесний потік російського президента проривом інформаційної блокади, яка радикально змінить ставлення Заходу до російської агресії проти України.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.