У Німеччині перехопили 75 коробок з фальшивими доларами

Банкноти надійшли від гуртового торговця з Туреччини і призначалися для подальшого транспортування у США.

У німецькому місті Кіль првавоохоронці виявили фальшиві гроші на суму понад 103 мільйони доларів. Про це повідомило DW.

За даними поліції, партія низькоякісних підробок була частиною ширшої операції з перевезення фальшивих купюр з Туреччини через Німеччину до США.

Слідчі відстежили гроші після того, як американські органи безпеки повідомили про це німецьку федеральну поліцію.

Поліція землі Шлезвіг-Гольштейн повідомила, що провела "масштабні обшуки" в квартирі та за двома адресами компаній, як у Шлезвіг-Гольштейні, так і в сусідньому Гамбурзі. В результаті було виявлено та вилучено чотири палети, що містили загалом 75 коробок з підробленими доларами.

Слідство вважає, що банкноти надійшли від гуртового торговця з Туреччини, який використовував одну з експортних компаній обвинуваченого в місті Юбек у Шлезвіг-Гольштейні як проміжний склад для подальшого транспортування до США.

Підозрюваний перебуває під слідством за звинуваченням у підробці грошей. Він є керуючим директором двох фірм-експортерів і підозрюється в тому, що раніше вже експортував підроблені гроші через Атлантику.

Зазначається, що підробки такого типу не є високоякісними і можуть бути розпізнані як фальшивки при детальному вивченні. Однак Бундесбанк та влада США класифікували їх як такі, що можуть бути сплутані зі справжніми грошима в платіжних операціях.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.