НАТО закликало найбільші західні компанії готуватися до війни

Стримування включає не лише військові можливості, а й використання всіх доступних інструментів в умовах війни.

Голови найбільших західних компаній мають бути готові працювати в умовах війни, адаптуючи свої виробничі та логістичні процеси, щоб зменшити залежність від шантажу з боку Росії та Китаю. Про це заявив голова Військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер, передає Reuters у понеділок, 25 листопада.

"Якщо ми зможемо забезпечити постачання всіх життєво важливих товарів і послуг за будь-яких умов, це стане ключовою складовою нашої стримувальної політики", - пояснив Бауер.

За словами адмірала, стримування включає не лише військові можливості, а й використання всіх доступних інструментів в умовах війни.

"Це видно на прикладі зростаючої кількості актів саботажу. Європа вже відчула це через перебої з постачанням енергоресурсів. Ми думали, що укладаємо угоди з Газпромом, але насправді домовлялися з Путіним. Так само з китайською інфраструктурою та товарами. По суті, ми маємо справу із Сі Цзіньпіном", - додав він.

Бауер також наголосив на сильній залежності Заходу від китайського експорту. Крім того, хімічні компоненти для заспокійливих, антибіотиків, протизапальних препаратів та ліків для зниження тиску також постачаються з Китаю.

"Було б наївно вважати, що Комуністична партія Китаю ніколи не використає цю залежність. Керівники бізнесу в Європі та США повинні розуміти, що їхні комерційні рішення мають стратегічний вплив на безпеку країн. Бізнес має бути готовий до сценарію війни та відповідно адаптувати свої ланцюги виробництва та постачання", - підсумував адмірал.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.