Управління ЖКГ Краматорська відкликало коментар щодо проїзду пенсіонерів в автобусах

Управління ЖКГ Краматорська відкликало раніше направлений в ЗМІ коментар щодо проїзду пасажирів пенсійного віку в автобусах на міських маршрутах загального користування. 

Як повідомляє ЖКГ, "відредагований коментар з відповідними змінами буде надіслано пізніше".

Комментарии

0 # Микола Петрович 05.11.2014 06:54
УЖКГ стоїть на сторожі власника автопідприємства. Вони зараз переробляють коментар в якому буде ця тимчасова пільга надаватися тільки пенсіонерам за віком, тому як водієві дуже важко роздивлятися інші посвідчення. А в контракті сказано, що усі пенсіонери, інваліди, ветерани користуються правом на цю пільгу. Але у нас УЖКГ як завжди, їм насамперед важливі ті хто дає відкати.
+1 # Тортілла 04.11.2014 19:05
УЖКГ - справжній господар свого слова: хоче - дає слово, хоче - забирає його назад.
Може було б доцільно опублікувати для ознайомлення той соціальний контракт, з коментарем якого вони не розберуться, та ми б самі второпали, кого і які пільги стосуються?

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Вода

Please publish modules in offcanvas position.