У Краматорську вивчали тонкощі кар'єри в області інформаційних технологій

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

В сферу інформаційних технологій залучається молодь.

В креативному просторі Гік Бункер всі, хто цікавиться кар'єрою в області інформаційних технологій, отримали можливість зустрітися з бізнес-аналітиком компанії QuartSoft Станіславом Соколовим. Він виступив з лекцією про роботу з вимогами та бізнес логікою IT проекту.

Сфера інформаційних технологій сьогодні привертає все більшу увагу молодих людей завдяки кар'єрним перспективам, які вона їм пропонує. Однак більшість людей, які ще не мали досвіду роботи в IT компанії, мають лише слабке уявлення про процеси в таких командах. Найчастіше вони асоціюють подібну роботу лише з діяльністю програмістів. Безумовно, програмісти грають ключову роль в реалізації IT проектів. Але в цих проектах бере участь ще цілий ряд фахівців, робота яких не пов'язана безпосередньо зі створенням комп'ютерних програм. Бізнес-аналітики є одними з таких співробітників, без яких створення складних програмних продуктів було б дуже скрутним.

Бізнес аналітик -- сполучна ланка між замовником програмного продукту і технічної командою проекту. Він використовує свої знання для з'ясування і аналізу побажань клієнта, вивчає приклади реалізації аналогічних продуктів або їх елементів, ставить технічні завдання і надає специфікацію проекту для розробників на основі свого аналізу. Всі, хто хотів би докладніше дізнатися про роботу бізнес аналітика, можуть подивитися відео заходу на YouTube каналі QuartSoft ЗДЕСЬ.

Незважаючи на порівняно невеликий розмір населеного пункту, IT спільнота Краматорська постійно розширюється. Це означає, що все більше молодих людей знаходять зайнятість з гідною зарплатнею, міська скарбниця отримує більше податків, а бізнес -- платоспроможних клієнтів. Для того, щоб зміцнити подібний розвиток, компанія QuartSoft бажає залучити в сферу інформаційних технологій молодь з різними інтересами і талантами. Адже ця сфера потребує цілий спектр фахівців, таких як бізнес-аналітики, тестувальники, графічні дизайнери, ілюстратори, копірайтери, перекладачі, маркетологи та інші.

Колектив QuartSoft сподівається, що регулярні зустрічі зі співробітниками компанії допоможуть зацікавленим краматорцям побачити сферу інформаційних технологій під різними ракурсами, знайти для себе підходящу галузь і вдало влитися в IT спільноту України, що бурхливо розвивається та впевнено завойовує авторитет на світовому рівні.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.