Мешканці Краматорська сьогодні отримають виплати субсидій, пільг та державних допомог

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради проінформувало про стан виплат усіх видів державної допомоги, житлової субсидії та пільг готівкою у січні станом на 15.01.2021 р.

Фінансування для виконання програм соціального захисту населення здійснюється з державного бюджету відповідно до законодавства України.

Виплати державних допомог, пільг та субсидій здійснюються тільки після надходження фінансування з державного бюджету на рахунок управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради. Таким чином, відсутнє певне число здійснення виплати державних допомог, пільг та житлових субсидій готівкою її одержувачам.

Фінансування з державного бюджету по нарахованим пільгам та субсидіям на оплату житлово- комунальних послуг готівкою за грудень було здійснено 13.01.2021року Управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради. 14.01.2021року були надані платіжні доручення до управління Державної казначейської служби у м. Краматорську. Кошти на рахунки банків управління Державної казначейської служби у м. Краматорську перерахувало 15.01.2021року.

По нарахованим соціальним допомогам за перший виплатний період управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради 14.01.2021року були надані платіжні доручення до управління Державної казначейської служби у м. Краматорську. Кошти на рахунки банків управління Державної казначейської служби у м. Краматорську перерахувало 15.01.2021року.

Станом на 13 годину 15.01.2021 року за інформацією Приватбанку кошти отримувачам усіх напрямків зараховані у повному обсязі, в АТ «Ощадний банк» опрацювання на стадії завершення.

В ході перевірки надходження фінансування виплат державних допомог у січні 2020 року встановлено, що фінансування з державного бюджету надійшло 14.01.2020 року.

Прес-служба міськради

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.