Керівництво НКМЗ проводить виїзні сесіі для збору підписів під петицією проти націоналізації заводу

Охочих просять мати при собі мобільні телефони та банківські картки.

Керівництво Новокраматорського машинобудівного заводу продовжує робити запеклі спроби повернути назад процес націоналізації підприємства. 

Нагадаємо, що 15 серпня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7605 щодо оптимізації примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану. А на день раніше на сайті глави держави з'явилася петиція з проханням не підписувати цей законопроект.

Для обов'язкового розгляду петиції Зеленським, потрібно 25.000 підписів. Станом на ранок 1 вересня петиція зібрала трохи більше 17420 голосів, до терміну закінчення збору підписів залишається 72 дні. І хоча 2 місяці - термін чималий, адміністрація заводу вирішила піти на нестандартний крок: організувати очний збір підписів петиції.

Як повідомляє у Facebook краматорчанин Антон Деменков, який має відношення до керівництва заводу, cьогодні, 1 вересня, представники заводу приїдуть "на Абазовку", де в районі школи з 9:00 до 13:00 збиратимуть підписи охочих приєднатися до петиції.

Завтра, 2 вересня, аналогічна процедура відбудеться на колишньому кільці трамвая по вул Біломорській, з 9:30 до 13:00.

Громадян просять мати при собі мобільний телефон та банківську картку. "У кого встановлено privat24, пам'ятати пароль входу в особистий кабінет (або записати) для авторизації на президентському сайті петицій", - попереджає Антон Деменков.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.