Краматорська влада звернулася до громадян з проханням дотримуватись інформаційної тиші

Наша головна мета - наближати перемогу України.

Сьогодні, 13 травня, Відділ інформаційної політики міськради Краматорська опубліткував звернення до громадян, у якому міститься вимога інформаційної тиші. Наводимо текст звернення у повному обсязі.

"Краматорська міська рада та Краматорська міська військова адміністрація публікує лише офіційну, підтверджену та перевірену інформацію настільки оперативно, наскільки це дозволяють різноманітні протоколи обробки інформаційних матеріалів під час дії правового режиму воєнного стану.

Дорогі краматорці, мешканці нашої громади, а особливо ті, хто ведуть великі та малі канали у телеграм, адмініструють групи та чати у різних месенджерах, ми не женемось за сенсаціями — наша головна мета, наближати перемогу України, тож просимо вас підтримати нас у цьому.

Не публікуйте, інформацію раніше, ніж вона з’явиться на офіційних сторінках міської, районної чи обласної адміністрацій (навіть якщо дуже хочеться).

При підготовці матеріалів, будь ласка, не використовуйте у своїй роботі тексти, візуальні та інші інформаційні матеріали, поширені проросійськими інформресурсами, явними або замаскованими — цим ви граєте на руку ворогу в інформаційній війні.

Пам’ятайте, все сказане вами, будь-яка новина, що випереджає час — шкодить Силам оборони України та може стати причиною гибелі як військових, так і цивільних!

Наближаємо перемогу разом! Довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації, серед яких, зокрема, офіційні канали Краматорської міської ради/Краматорської міської військової адміністрації:

Telegram: https://t.me/kramatorsk_rada
Facebook: https://www.facebook.com/kramatorsk.rada
Instagram: https://instagram.com/kramatorsk.rada
Web: https://krm.gov.ua"

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.