У Краматорську влада хоче встановити господарів усіх гідротехнічних споруд

Усього налічується 32 таких об'єкти.

Краматорська міська військова адміністрація повідомляє, що на території Краматорської міської територіальної громади виявлено об’єкти нерухомого майна – гідротехнічні  споруди, та розпочато процедуру визнання їх безхазяйним майном.

Про це повідомляє Управління житлово-комунального господарства.

"У разі наявності інформації щодо можливих власників об’єктів нерухомого майна за вище вказаними координатами та наявності у власників правоустановчих документів на це майно, просимо звертатися в управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради за адресою: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23, e-mail: ugkh_21@krm.gov.ua", - йдеться у повідомленні.

Як повідомив нашому виданню заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний, мета оголошеної процедури – оформити ці об'єкти належним чином, щоб згодом утримувати їх належним чином, ремонтувати, отримавши можливість витрачати на це бюджетні кошти.

-- Крім того, коли ці об'єкти будуть оформлені належним чином, місцева влада зможе через конкурс здавати їх в оренду з вимогою утримання гідроспоруд, - сказав Андрій Безсонний.

ПОВНИЙ СПИСОК ОБ'ЄКТІВ:

prud1

prud2

prud3

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.