У Краматорську відзначили день Гідності та Свободи

Україна — європейська суверенна незалежна держава, яка має право вирішувати самостійно питання, пов’язані з власною внутрішньою й зовнішньою політикою. Наша країна гідна стояти в одній шерензі із розвинутими державами Європи.

Ми, українці, гідні того, щоб нас шанували і поважали. Тому народ України обрав європейський шлях розвитку.

Щороку 21 листопада ми відзначаємо свято – День Гідності та Свободи. Сьогодні — 10 річниця дати, яку продиктувала нам сама історія, яку українці затвердили незламним патріотизмом, вибороли прагненням до свободи та бажанням жити гідно на своїй землі.

З нагоди свята керівництво Краматорської міської військової та Краматорської міської ради взяло участь в урочистих заходах, які цьогоріч було проведено біля пам’ятника юному краматорцю, Народному Герою України — Степанові Чубенку.

День Гідності та Свободи, безперечно, визначна дата, проте, пов’язана з трагічними подіями. В цей день ми вшановуємо пам’ять мужніх, незламних українців та всіх тих, хто став у лави небесного воїнства. Люди, які своїм прикладом показали, як треба відстоювати незалежність України і любити свій народ. Це справжні патріоти, які золотими літерами вкарбували свої імена в літопис України. Таким був і Степан.

may2

Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя в боротьбі за Україну.

Відділ інформаційної політики міськради

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.