Донецька обласна служба зайнятості впровадила інтерактивну карту вакансій

Використання сервісу безкоштовне. 

Фахівці Донецької обласної служби зайнятості розробили та впровадили інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps». Послуга дозволяє дистанційно за допомогою гаджетів чи комп’ютера отримати інформацію щодо актуальних вакансій у містах та районах області, умов праці, вимог роботодавця та контактів рекрутерів центрів зайнятості.

«Ця карта розроблена для зручності надання послуг як для мешканців регіону, так і для внутрішньо переміщених осіб. За допомогою цієї карти пошукач з легкістю може переглянути бажану для нього вакансію у будь-якому місті чи районі Донецької області. І не важливо знаходиться він у Краматорську, Мар’їнці або у іншому місті країни чи закордону», – говорить директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко.

Використання сервісу безкоштовне. Для більш детальної інформації треба натиснути на назву потрібного центру зайнятості, який переведе на карту його розташування з гео-відмітками усіх актуальних вакансій на теперішній час.

Наразі на карті можна переглянути вакансії вже у 21 місті та районі області.

Міськими та районними центрами зайнятості була оброблена велика кількість інформації, яку об’єднана в єдину систему.

В подальшому інтерактивна карта з використанням «Google maps» буде доповнена електронними паспортами роботодавців з детальною інформацією про кожного з них.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.