В Донецькій та Луганській областях СБУ продовжує викривати чиновників-зрадників

Жоден зрадник та колаборант не залишиться безкарним.

СБУ продовжує викривати чиновників-зрадників, які перейшли на бік окупантів, та ретельно документує їхні дії, - повідомляє прес-служба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

СБУ ретельно відстежує та документує діяльність посадовців місцевих органів влади, які зрадили присязі держслужбовця та перейшли на бік ворога.

За державну зраду перед законом відповідатиме голова Кальчицької сільської громади Маріупольського району, яка перейшла на бік Російської Федерації. СБУ фіксує факти її злочинної діяльності.

До 15 років за гратами загрожує й голові та двом заступникам Мангушської територіальної громади на Донеччині.

Встановлено, що вони також в умовах воєнного стану діяли на шкоду суверенітету, територіальній цілісності і недоторканності України. Чиновники вітали російських загарбників та сприяли встановленню російської окупаційної влади в захоплених ворогом населених пунктах.

Нагадаємо, що слідчі СБУ вже розслідують кримінальні провадження щодо державної зради, вчиненої головою Станично-Луганської районної військово-цивільної адміністрації та двома заступниками очільника Станично-Луганської селищної ВЦА, колишнього мера міста Щастя. Також ведеться слідство щодо голів Марківської, Міловської об'єднаних територіальних громад та двох ставлеників окупантів, які оголосили себе очільником ВЦА та мером в захопленому ворогом Біловодську на Луганщині.

Згідно зі ст. 111 Кримінального кодексу України, зрадникам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Жоден зрадник та колаборант не залишиться безкарним.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.