Влада готується до можливої блокади міст окупантами, - керівник Донецької ОВА

Є розуміння, що окупанти не планують зупинятися на адміністративних межах Донецької та Луганської областей.

Голова Донецької ОВА Павло Кириленко заявив, що область готується до можливих загострень. Посадовець переконаний, що окупанти намагатимуться "реабілітуватися" за рахунок Донбасу.

Про це повідомляє Суспільне.

Кириленко наголосив, що наступ росіян на Донбас є очевидним та очікуваним.

"Вони (росіяни – ред.) розуміють, що їм необхідно реабілітуватись. За рахунок Донбасу. Це очевидно, це логічно і це дуже-дуже ймовірно. Я би взагалі вже цю ймовірність до 100% підводив. З того, що зараз відбувається, яке йде вороже перегрупування, ми розуміємо, що це буде на Донбасі, і тому ми готуємося. Це факт", – заявив Кириленко.

Голова Донецької ОВА зазначив, що влада готується до блокади міст, як уже є в Маріуполі, до ракетних ударів для залякування мирного населення та до того, що окупанти не планують зупинятися на адміністративних межах Донецької та Луганської областей. Кириленко додав, що необхідно розуміти, що ситуація буде загострюватися.

Крім того, російські загарбники намагалися переконати главу Донецької області у тому, щоб він пішов із ними на співпрацю. Саме це й було метою телефонного дзвінка на 2 день повномасштабної війни Росії проти України, - повідомляє "24 канал".

Дзвінок був 25 (лютого – 24 канал): "Конкрєтний разговор", – пригадав він.

Кириленко зазначив, що навіть не став розмовляти з росіянами, як тільки почув їхній говір і вже зрозумів, хто саме йому телефонує. "Говір цей. Я кажу: "Ой, я по вашому говору вже все зрозумів" і поклав слухавку", – згадав голова Донецької ОВА.

Проте росіяни не облишили ідею у тому, щоб "переконати" очільника Донеччини. Були навіть прямі погрози, але вже у повідомленнях.

"Потім прийшла "смс": "Я полковник такий-то, я вам рекомендую піти на співробітництво. Від цього залежить безпека та життя ваше і ваших людей". Контакт заблокований, працюємо далі", – констатував Кириленко.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.