Вчителі на Донеччині отримали ноутбуки від ЮНІСЕФ

Вони допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання.

Учителі 21 школи та педагогічні працівники трьох закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області, що були зруйновані чи пошкоджені через війну, отримали 229 ноутбуків.

Ноутбуки передав ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України, - повідомляє прес-служба Донецької обласної військової адміністрації.

Вони допоможуть педагогам залишатися на зв’язку з учнями та здійснювати освітній процес за дистанційною формою навчання.

no2

Перші ноутбуки отримали вчителі пошкоджених чи зруйнованих шкіл Білозерської, Добропільської, Мар’їнської, Святогірської міських та Великоновосілківської, Очеретинської селищних територіальних громад.

no3

Найближчим часом ноутбуки будуть передані вчителям Краматорської та Покровської міських територіальних громад, а також закладам професійної (професійно-технічної) освіти.

Учителям України для нового навчального року ЮНІСЕФ передав 5 тисяч ноутбуків. Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню від урядів Японії, Норвегії та Ірландії.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.