Хлопець з Маріуполя став учасником акції «Діти-рятувальники-герої війни»

Данило Сергєєв отримав відзнаку від президента.

Данило Сергєєв з Маріуполя зміг врятуватися з пекла та допоміг вижити іншим. Сьогодні Данило став учасником акції "Діти-рятувальники-герої війни" та отримав відзнаку від президента України. І ця відзнака - символ багатьох таких хлопчиків та дівчат з багатостраждальної Донеччини, - повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.

"Зараз він разом із рідними живе в Івано-Франківську. І не проходить жодного дня, щоб пам’ять не нагадувала про події тих страшних днів у його рідному місті. Походи за багато кілометрів під обстрілами по воду для своїх рідних та стареньких сусідів, прибирання скла та заклеювання вікон у квартирах немічних старих. Але найголовніший його вчинок, вчинок який йому самому міг коштувати життя - порятунок з-під завалів після ворожого масованого танкового обстрілу його багатоквартирного будинку дівчини та її батька.

danila2

Данило зміг вирватися з Маріуполя. Але його думки й досі там. Він хоче повернутися до рідного дому, до українського Маріуполя. І знає, що так і буде", - наголошується у повідомленні.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.