Двом мешканцям Краматорська та Покровського району повідомлено про підозру

Правопорушникам загрожує від 12 до 15 років за ґратами.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом мешканцям м. Краматорська та Покровського району повідомлено про підозру в умисному вчиненні дій на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та обороноздатності України, а саме у наданні іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, тобто у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

За даними слідства, у період з лютого по березень 2022 року чоловік та жінка за допомогою інтернет-месенджерів передавали ворогу інформацію щодо дислокації особового складу, розташування фортифікаційних споруд і техніки Збройних Сил України та інших військових формувань в районах міст Краматорськ та Запоріжжя.

Зазначені відомості - у вигляді фото та відеоматеріалів, скріншотів «Google Maps» з відміченими локаціями та схематичних зображень підозрювані надсилали представникам головного управління генерального штабу зс та першої служби контррозвідувальних операцій федеральної служби безпеки рф. Зокрема «злиті» ворогу дані стосувались способів блокування та перешкоджання опору українських захисників на острові Хортиця у м. Запоріжжі.

Наразі жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави, а чоловіку - з альтернативою у розмірі 208 000 грн.

Правопорушникам загрожує від 12 до 15 років за ґратами з конфіскацією майна або без такої.

Недостаточно прав для комментирования. Выполните вход на сайт

Please publish modules in offcanvas position.