Жителям Донеччини почали видавати разову грошову допомогу

Мешканці деокупованих територій отримують разову грошову допомогу від Міжнародного Червоного Хреста в розмірі 1200 грн та від МОМ в розмірі 2200 грн.

АТ «Укрпошта» і Міжнародна організація з питань міграції розпочали видачу разової грошової допомоги жителям Донецької області, що проживають на звільнених від окупації територіях, зокрема у Святогірську, Лимані та Яровій.

Про це "Укрінформу" повідомили в пресслужбі українського поштового оператора.

«Наш регіон протягом 8 років потерпає від окупантів, які нещадно знищують усе на своєму шляху. З 24 лютого Донеччина зазнає особливо тяжких втрат. Проте ми продовжуємо працювати заради країни і заради наших клієнтів, які живуть на Донеччині. І для них ми – зв’язок зі світом, бо Укрпошта привозить і гроші, і продукти, і ліки», - зазначив директор Донецької дирекції "Укрпошти" Вадим Шестопалов.

Наразі понад 350 мешканців Святогірська вже отримали виплати у розмірі 2,2 тис. гривень на особу. Також виплачують кошти мешканцям Лиману та Ярової. Загалом від Міжнародної організації з питань міграції вже виплачено більш як 500 тис. гривень.

В Укрпошті уточнили, що виплати мешканцям Святогірська, Лиману та Ярової продовжаться на цьому тижні. Вони будуть здійснюватися і в інших звільнених населених пунктах Донеччини.

***

Гуманітарну допомогу отримали в Святогірській та Лиманській громадах, - повідомив у Facebook голова ДонОВА Павло Кириленко. 

Станом на сьогодні у Донеччині звільнено 43 населені пункти у 3 громадах. 7 із цих населених пунктів повністю знелюдніли — людей там практично не залишилося.

"Ми негайно розгорнули штаб із надання гуманітарної допомоги — її отримали вже 17,5 тисяч жителів Святогірської та Лиманської громад, де всього проживає зараз 18,5 тисяч людей", - доповів Кириленко.

Мешканці деокупованих територій отримують разову грошову допомогу від Міжнародного Червоного Хреста в розмірі 1200 грн та від МОМ в розмірі 2200 грн.

Виплати проводить Укрпошта. Виплату від ЧХ одержали 1976 осіб, виплату від МОМ – 602 особи.

Оставить комментарий

Защитный код Обновить

Please publish modules in offcanvas position.